Ubezpieczenia » Doradca Nationale Nederlanden Mokotów

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Doradca Nationale Nederlanden Mokotów

Doradca Nationale Nederlanden Mokotów pomoże Ci w wyborze ubezpieczeń na życie, IKZE i innych produktów ubezpieczeniowych czy inwestycyjnych.

W tym wpisie opisuję na podstawie moich wieloletnich doświadczeń, gdzie łącze klientów z doradcami ubezpieczeniowymi właśnie ten temat. Agenta ubezpieczeniowego Nationale Nederlanden w miejscowości Mokotów, Mazowsze.

Kontakt do doradcy Nationale Nederlanden w pobliżu miejscowości Mokotów

W czym pomoże Ci doradca Nationale Nederlanden

Doradca Nationale Nederlanden również w miejscowości Mokotów, pomoże Ci w:

Doradca Nationale Nederlanden
 • analizie Twoich potrzeb ubezpieczeniowych
 • wyborze ubezpieczenia dopasowanego do Ciebie
 • przygotowaniu dokumentacji, umowy i dopełnieniu formalności
 • wyliczeniu ile wynosi składka ubezpieczenia w Nationale Nederlanden
 • opiece posprzedażowej i serwisie posprzedażowym
 • odpowiedzi na Twoje dodatkowe pytania

Dlaczego nasi klienci kupują ubezpieczenia na życie

Tak jak to opisywaliśmy w tym wpisie o ubezpieczeniach na życie , jest kilka powodów dla których nasi klienci kupują ubezpieczenia na życie:

 • gdy planują wziąć kredyt hipoteczny
 • gdy wchodzą w związek małżeński
 • gdy są jedynym żywicielem rodziny
 • gdy rodzi się dziecko
 • gdy ktoś z bliskich zachoruje lub umrze czy zginie w wypadku

Informacje o Nationale – Nederlanden

Nationale – Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa w Polsce od 2 sierpnia 1994 roku. Jesteśmy tu w czołówce ubezpieczycieli zabezpieczających przyszłość finansową ponad pół miliona Klientów oraz ich bliskich.

Opis ze strony firmy:

“W Nationale-Nederlanden o tym co ważne, mówimy wprost. Oferujemy Ci proste i zrozumiałe ubezpieczenia, dzięki którym zabezpieczysz siebie i swoich bliskich. Doskonale znamy nasze produkty, ponieważ sami z nich korzystamy, a także zbieramy opinie i badamy satysfakcję Klientów. Wszystko po to, by dostosowywać się do potrzeb i rzeczywistości ciągle zmieniającego się świata.  Twojego świata, który chcemy dla Ciebie chronić każdego dnia i wspierać, kiedy zajdzie taka potrzeba.”

Mokotów

Mokotów – dzielnica Warszawy położona w lewobrzeżnej części miasta. Jest jedną z 18 jednostek pomocniczych m.st. Warszawy.

Jest największą dzielnicą Warszawy pod względem liczby ludności.

Pierwotna nazwa „Mokotowo” pochodzi od imienia właściciela wsi, prawdopodobnie o imieniu Mokot.

Mokotów sąsiaduje z następującymi dzielnicami Warszawy:

Wieś Mokotowo po raz pierwszy pojawiła się w dokumentach w 1367.

8 kwietnia 1916 generał-gubernator Hans Hartwig von Beseler wydał rozporządzenie włączające w całości (od 1 kwietnia 1916) gminę Mokotów do Warszawy.

Mokotów był jedną z najmniej zniszczonych w czasie II wojny światowej dzielnic Warszawy.

Jest to dzielnica mieszkalna z dużą ilością zieleni i parków miejskich, z których najbardziej znane to Pole Mokotowskie (położone w większości na Ochocie i w Śródmieściu), park Arkadia, park Morskie Oko, park Dreszera i park Sielecki.

Znajduje się tam także szereg zbiorników wodnych, zwłaszcza w dolinie Wisły. Jeziorko Czerniakowskie jest największym naturalnym zbiornikiem wodnym w Warszawie. Wraz z najbliższym otoczeniem jest ono także rezerwatem przyrody.

Zabudowa Mokotowa jest różnorodna. Niektóre części tego rozległego terenu zajmują wille (mieści się w nich wiele ambasad), podczas gdy w innych znajdują się osiedla bloków z wielkiej płyty. Pozostałością po przemyśle w tej dzielnicy jest usytuowany na południowym zachodzie Służewiec Przemysłowy, gdzie obecnie znajduje się największe w Warszawie skupisko budynków biurowych. Do 2016 wzniesiono tam 75 biurowców. Część dzielnicy znajdująca się na wschodzie, niedaleko Wisły (okolica Siekierek), jest z kolei w większości niezagospodarowana.

Według Miejskiego Systemu Informacji dzielnica Mokotów dzieli się na obszary:

Przez Mokotów przebiega linia warszawskiego metra, a z prawobrzeżną Warszawą łączy go oddany do użytku w 2002 roku most Siekierkowski. Przez dzielnicę przebiegają tory linii radomskiej. Teren dawnego Dworca Południowego jest obecnie węzłem komunikacji autobusowej obsługującej połączenia z Piasecznem i Górą Kalwarią.

W latach 1981–1995 na trasie między Mokotowem a Piasecznem kursowały trolejbusy, zastąpione potem przez linie autobusowe podmiejskie (obecnie strefowe). Na Mokotowie znajdował się także dworzec PKS (obecnie zlikwidowany). Początek miała tu również kolejka grójecka.

źródło

Szukam ubezpieczeń na życie w pobliżu miejscowości Mokotów

Ubezpieczenia na życie w pobliżu lokalizacji: Mazowsze

O ubezpieczeniach na życie:

 • Według danych z 2020 roku, źródło: Polish Financial Supervision Authority, najwięcej składek na ubezpieczenia na życie pochodzi z województwa mazowieckiego.
 • Według danych z 2020 roku, źródło: Polish Financial Supervision Authority, w Polsce istnieje ponad 15 różnych rodzajów ubezpieczeń na życie.

Sprawdź też informacje na temat:

Kontakt do doradcy Nationale Nederlanden w pobliżu miejscowości Mokotów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *