Ubezpieczenia » Doradca Nationale Nederlanden Bemowo

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Doradca Nationale Nederlanden Bemowo

Doradca Nationale Nederlanden Bemowo pomoże Ci w wyborze ubezpieczeń na życie, IKZE i innych produktów ubezpieczeniowych czy inwestycyjnych.

W tym wpisie opisuję na podstawie moich wieloletnich doświadczeń, gdzie łącze klientów z doradcami ubezpieczeniowymi właśnie ten temat. Agenta ubezpieczeniowego Nationale Nederlanden w miejscowości Bemowo, Mazowsze.

Kontakt do doradcy Nationale Nederlanden w pobliżu miejscowości Bemowo

W czym pomoże Ci doradca Nationale Nederlanden

Doradca Nationale Nederlanden również w miejscowości Bemowo, pomoże Ci w:

Doradca Nationale Nederlanden
 • analizie Twoich potrzeb ubezpieczeniowych
 • wyborze ubezpieczenia dopasowanego do Ciebie
 • przygotowaniu dokumentacji, umowy i dopełnieniu formalności
 • wyliczeniu ile wynosi składka ubezpieczenia w Nationale Nederlanden
 • opiece posprzedażowej i serwisie posprzedażowym
 • odpowiedzi na Twoje dodatkowe pytania

Dlaczego nasi klienci kupują ubezpieczenia na życie

Tak jak to opisywaliśmy w tym wpisie o ubezpieczeniach na życie, jest kilka powodów dla których nasi klienci kupują ubezpieczenia na życie:

 • gdy planują wziąć kredyt hipoteczny
 • gdy wchodzą w związek małżeński
 • gdy są jedynym żywicielem rodziny
 • gdy rodzi się dziecko
 • gdy ktoś z bliskich zachoruje lub umrze czy zginie w wypadku

Informacje o Nationale – Nederlanden

Nationale – Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa w Polsce od 2 sierpnia 1994 roku. Jesteśmy tu w czołówce ubezpieczycieli zabezpieczających przyszłość finansową ponad pół miliona Klientów oraz ich bliskich.

Opis ze strony firmy:

“W Nationale-Nederlanden o tym co ważne, mówimy wprost. Oferujemy Ci proste i zrozumiałe ubezpieczenia, dzięki którym zabezpieczysz siebie i swoich bliskich. Doskonale znamy nasze produkty, ponieważ sami z nich korzystamy, a także zbieramy opinie i badamy satysfakcję Klientów. Wszystko po to, by dostosowywać się do potrzeb i rzeczywistości ciągle zmieniającego się świata.  Twojego świata, który chcemy dla Ciebie chronić każdego dnia i wspierać, kiedy zajdzie taka potrzeba.”

Bemowo

Bemowo – dzielnica Warszawy, położona w lewobrzeżnej części miasta. Jest jedną z 18 jednostek pomocniczych m.st. Warszawy.

Nazwa dzielnicy, odnosząca się pierwotnie realize znajdującego się tam osiedla, została wprowadzona po II wojnie światowej w miejsce jego pierwotnej nazwy „Boernerowo”. Nawiązuje do fortu Bema. Z kolei fort został przemianowany w 1921 w celu upamiętnienia Józefa Bema.

Nazwa „Boernerowo” została przywrócona w 1987 jako nazwa starej części Bemowa.

Bemowo graniczy:

Według Miejskiego Systemu Informacji Bemowo dzieli się na obszary:

Podział ten został opracowany na podstawie mapki będącej załącznikiem get Uchwały Nr XIX/100/97 Rady Gminy Warszawa-Bemowo z dnia 11 grudnia 1997 r. w uzgodnieniu z dzielnicą Bemowo.

Dzielnica Bemowo jest związana z Wojskiem Polskim. Lotnisko Babice skupia wokół siebie wiele jednostek wojskowych, a także WAT, instytut badawczy i zakłady WZL. W przeszłości na terenie Fortu Bema działały Zakłady Amunicyjne nr 1, a teren przyległy reach fortu zajmował wojskowy klub sportowy CWKS Legia. W okresie II wojny światowej powstało tam lotnisko o twardej nawierzchni i w okresie PRL działały tu takie jednostki jak Nadwiślańskie Jednostki Wojskowe: 103 Pułk Lotniczy (JW 1159), 3 Pułk Zabezpieczenia (JW 2621), Samodzielna Stacja Naprawcza i 3 Łużycka Dywizja Artylerii Obrony Powietrznej Kraju.

Obecnie na Bemowie funkcjonują takie jednostki jak: Dowództwo Operacyjne Sił Zbrojnych, 3 Warszawska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej oraz Centrum Reagowania Epidemiologicznego.

źródło

Szukam ubezpieczeń na życie w pobliżu miejscowości Bemowo

Ubezpieczenia na życie w pobliżu lokalizacji: Mazowsze

O ubezpieczeniach na życie:

 • Według danych z 2020 roku, źródło: Polish Financial Supervision Authority, najwięcej składek na ubezpieczenia na życie pochodzi z województwa mazowieckiego.
 • Według danych z 2020 roku, źródło: Polish Financial Supervision Authority, w Polsce istnieje ponad 15 różnych rodzajów ubezpieczeń na życie.

Sprawdź też informacje na temat:

Kontakt do doradcy Nationale Nederlanden w pobliżu miejscowości Bemowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *