Ubezpieczenia » Co jest przedmiotem ubezpieczeń od utraty dochodu?

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Co jest przedmiotem ubezpieczeń od utraty dochodu?

Pytania dotyczące ubezpieczeń od utraty dochodu

Ciekawi Cię, na czym polega ubezpieczenie od utraty dochodu? W niniejszym artykule postaram się odpowiedzieć na to pytanie, bazując na własnym doświadczeniu oraz na korzyściach, jakie dostarczyliśmy wielu klientom.

Co obejmuje ubezpieczenie od utraty dochodu?

Co obejmuje ubezpieczenie od utraty dochodu? W zależności od wybranej formy umowy, ubezpieczenie od utraty dochodu może chronić przed następującymi zagrożeniami:

  • Śmiercią w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • Inwalidztwem w wyniku nieszczęśliwego wypadku, co może obejmować utratę kończyny lub narządu albo całkowitą utratę ich funkcji,
  • Utratą dochodu na skutek całkowitej i trwałej niezdolności do pracy,
  • Utratą dochodu na skutek całkowitej i tymczasowej niezdolności do pracy,
  • Zakażeniem wirusem HIV lub WZW w związku z wykonywanym zawodem.

Kto decyduje się na zakup ubezpieczeń od utraty dochodu? Ubezpieczenia od utraty dochodu cieszą się popularnością wśród osób samozatrudnionych, przedsiębiorców, tych pracujących na podstawie kontraktów B2B, lekarzy, pielęgniarek oraz ratowników medycznych.

W niniejszym artykule skupimy się na tym, kto najczęściej nabywa ubezpieczenie od utraty dochodu specjalnie dla lekarzy.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Leadenhall Medica Jeśli interesuje Cię ubezpieczenie Leadenhall Medica, warto odwiedzić tą podlinkowaną stronę.

Jeśli natomiast poszukujesz informacji o pozyskiwaniu potencjalnych klientów z branży ubezpieczeniowej, to ten link może Ci pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *